Hakkımızda

Hakkımızda Bekçilik Kursu

Günümüz de insanların en güvenilir kurum olarak tanımladığı kamu kurum ve kuruluşlarında kim çalışmak istemez ki ? Peki her bilgiye, her ilana kolaylıkla ulaşabiliyor musunuz ? Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyen insanların en büyük problemi kamu kurum ve kuruluşlarınca yayımlanan ilanları anında görememek ve açılan kadrolar için istenilen özelliklere ve belgelere eksiksiz şekilde ulaşamamaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ilanlarını yayınlayan birçok site bulunmakta ama bazıları başvuru tarihi geçmiş ya da eksik belgeli ilanlar yayınlamaktadır. Bizim amacımız tüm bu kadroları anında siz değerli okurlarımızla paylaşmak ve sizleri en doğru şekilde bilgilendirmek. Son günler de en çok tercih edilen mesleklerin başında bekçilik, polislik ve astsubaylık gelmektedir. Bu meslekler için bazı testlere tabii tutulursunuz ve eğer onlardan geçemezseniz mesleğe başlayamazsınız. Bunun için bir kurs ihtiyacınız var. İşte biz size bu kursları temin ediyoruz.

Bekçilik Kursu sitesi 15.03.2020 tarihinde açılmıştır. Amacımız bekçilik ve kamu alanında iş sahibi olmak insanları bilgilendirmektedir. Yeni açılan bir site olmamız sizleri korkutmasın. Ekip olarak en güncel bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin 81 ilindeki bekçilik, astsubaylık, POMEM ( Polis Meslek Eğitim Merkezleri ), PMYO ( Polis Meslek Yüksek okulu ), BESYO ( Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu ) gibi kursların ilanlarını alarak bu kurslara başvurmak isteyen insanların şehirlerindeki kurslara kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktır. Büyük şehirlerde bu tür ilanlara ulaşmak daha kolayken daha küçük şehirlerde yaşayan insanları sokak sokak kurs arama zahmetinden kurtarıyoruz. Ayrıca başka yerde çalışan durum da olan ya da öğrenci olup kurs arayan insanlarında zamanlarından çalıp kurs arama zahmetine sokmuyoruz. Biz şehrinizdeki tüm kursları sizin ayağınıza getiriyoruz. Siz içinden beğendiğiniz kursla ilgili tüm bilgilere kolaylık ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de yukarıda saydığımız kurumlardan herhangi birine başvurmak istiyorsanız bizim ilanlarımızı takip etmelisiniz. Bizler sizin için en doğru bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Bekçilik kursu sitesinde yayınlanan tüm ilanlar doğruyu yansıtmaktadır. Bizimle en doğru mesleğe yönelin.